Nova KBM
 

Nagrajenci nagradne igre | NKBM

Zaključili smo nagradno igro "Ko ne morete počakati na jutri", ki smo jo v mesecu juniju izvajali preko spletne in Facebook strani Nove KBM.

Nagrajenci nagradne igre

8 julij 2014
OBVESTILA
Zaključili smo nagradno igro "Ko ne morete počakati na jutri", ki smo jo v mesecu juniju izvajali preko spletne in Facebook strani Nove KBM.
 

Glavno nagrado, 300 evrov na predplačniško kartico VISA, prejme Iris Arnuš .


Izžrebali pa smo še 50 nagrajencev, ki bodo v poletje stopili z majico Nove KBM.

Ime in priimek Naslov Kraj
Aleks Logar Stara Drava 7 Spodnji Duplek
Aleksandra Pepevnik Šmartno 68 Šmartno Pri Slovenj Gradcu  
Alen Goričan Ulica Heroja Bračiča 18 Maribor
Ana Mustar Leskovška Cesta 11 Krško
Anja Luks Belca 19 Mojstrana
Anton Šterman Pod Klancem 24 Limbuš
Antonija Forjan Strmica 33 Vrhnika
Branko Gerold Sv.Anton Na Pohorju Vuhred
Breda Flegar Framska Ul.7 Orehova Vas
Cvetka Kukovec Kidriceva 7C Maribor
Darja Svetec Podpeca 1A Črna Na Koroškem
Diana Lovric Kal-Koritnica 60 Bovec
Doroteja Cvahte Škalce 28 Slovenske Konjice
Franc Ocepek Trg Pohorskega Bataljona 12 Kisovec
Irena   Kepic Mikllošičeva 1D Domžale
Irena Bizjak Vrtna Ulica 6 Koper
Irma Bat Vilharjeva 69 Ajdovščina
Jozica Razgorsek Grobelno 142 Grobelno
Justina Lubajnšek Ravna Ul. 6 Orehova Vas
Laura Bonutti (Croselli) Bilje 185D Renče
Marija Cerar Goricica 7A Moravče
Marija Potočnik Homec 20 Rečica Ob Savinji
Marija Vozlič Laše 19A Podplat
Marjana Cocej Pod Smrekami 18 Šempeter V Sav.Dolini
Marko Šljivar Verdijeva Ulica 1A Koper
Martina Toplak Spodnji Velovlek 10 Ptuj
Milena Pal Mejna Cesta 9 Ptuj
Milica   Bobnarič Prušnikova 20 Maribor
Mori Natalija Kovaška Cesta 11 Lovrenc Na Pohorju
Natalia Nepužlan Ul.Bratov Greifov 34 Maribor
Nataša Bojanc Vonarje 36 Pristava Pri Mestinju
Nevenka Koletnik Javornik 23 Ravne Na Koroškem
Ninca Malinca Banija 13 Ig
Robert Bombek Čobčeva 3 Hoče
Sašo Knuplež Gasilska Ulica 5 Ruše
Sonja Erlač Zabovci 101 Markovci
Sonja Krajcar Kroška Ul. 06 Murska Sobota
Suada   Jakupović Rožna Dolina C.2/39   Ljubljana
Špela Škabar Lokev 150 Lokev
Štefan Fidler Ul.Kozjanskega Odr. 1 Rogaška Slatina
Tanja Figelj Vrtojbenska 66 Šempeter Pti Gorici
Tanja Pekošak Iršičeva 4 Celje
Tomaž Potočnik Homec 20 Rečica Ob Savinji
Uroš Jankovič Zdolska Cesta 19A Krško
Valentin Bojkovski Antoličičeva 10 Maribor
Valerija Munda Mihovci 27A Velika Nedelja
Vinko Zalokar Usnjarska 3A Domžale
Vlasta Šimec Obrtniška Cesta 8 Trbovlje
Zdenka Korošec Škalska Cesta 1 Slovenske Konjice
Zlata Gašpar Cesta 1 Maja 69 Hrastnik

 

Iskrene čestitke!


Nagrajenci bodo nagrade prejeli po pošti.