Nova KBM

Poslovni skrbniki | NKBM

Kontaktne informacije skrbnikov za mikro podjetja

Začnite tipkati, kar iščete

KONTAKTNE INFORMACIJE SKRBNIKOV


Na tem mestu najdete kontaktne informacije naših skrbnikov za mikro podjetja.
 
 
Nova KBM
080 17 70

Nova KBM
info@nkbm.si
 

Regija vzhodna Slovenija

MARIBOR - CENTRALA
Nedog Zmaga
02 229 26 31
040 902 832
znedog@nkbm.si
Klement Zorec Danijela
02 229 21 02
030 705 174
dazorec@nkbm.si
Ana Ivanušić
02 229 16 21
030 455 829
aivanusic@nkbm.si
David Turk
02 229 27 06
031 325 670
dturk@nkbm.si
Nedog Zmaga
02 229 26 31
040 902 832
znedog@nkbm.si
Maja Vučina
02 229 16 20
030 450 702
mvucina@nkbm.si
Sabina Kramberger
02 229 21 43
030 424 531
skramberger@nkbm.si
MARIBOR- PREMIUM
Marko Kramberger
02 229 16 28
051 363 051
mkramberger@nkbm.si
 
Pernat Žiga
02 229 16 12
041 361 249
zpernat@nkbm.si
LENART
Maša Ravnikar
02 229 15 87
030 350 198
mravnikar@nkbm.si
TEZNO
Slavica Krnjić
02 229 16 94
040 294 283
skrnjic@nkbm.si
ORMOŽ
Cvetko Jožica
02 229 18 77
041 360 849
jcvetko@nkbm.si
SLOVENSKA BISTRICA - TITOVA
Alenka Košič
02 229 1825
041 360 175
kosic@nkbm.si
Larisa Lešnik
02 229 17 99
030 450 707
llesnik@nkbm.si
PTUJ - NOVI TRG
Petek Suzana
02 229 19 16
031 602 017
spetek@nkbm.si
Andreja Postružnik
02 229 19 07
030 428 369
apostruznik@nkbm.si
MURSKA SOBOTA
Vrbnjak Monika
02 229 17 73
041 358 705
mvrbnjak@nkbm.si

Regija zahodna Slovenija

NOVA GORICA - CENTRALA
Kristančič Erika
05 338 53 30
041 710 456
ekristancic@nkbm.si
Trebše Tadeja
05 331 73 80
041 361 912
tadeja.trebse@nkbm.si
Ferjančič Petra
05 331 74 42
041 378 860
pferjancic@nkbm.si
KOPER
Vrh Primc Dženi
05 331 71 94
041 359 227
dvrhprimc@nkbm.si
Špeh Rupnik Nataša
05 611 68 47
041 754 553
nrupnik@nkbm.si
AJDOVŠČINA
Andreja Ukmar
05 331 70 19
030 450 701
aukmar@nkbm.si
Kodele Žorž Marta
05 331 70 11
051 630 373
mkodelezorz@nkbm.si
TOLMIN
Drole Melita
05 331 71 42
041 360 786 
melita.drole@nkbm.si
IDRIJA
Erjavec Vesna
05 331 70 93
041 359 747
vesna.erjavec@nkbm.si
SEŽANA
Grahek Petra
/
040 495 409
pgrahek@nkbm.si

Celjska regija

CELJE – AŠKERČEVA
Babnik Sabina
03 746 3604
051 693 640
 sbabnik@nkbm.si
Verbnjak Polona
03 425 8171
051 674 843
 pverbnjak@nkbm.si
Kragolnik Slavica
03 422 1374
040 736 308
 skragolnik@nkbm.si
Marina Gradič
03 422 1130
/
 mgradic@nkbm.si
VELENJE

Neli Koražija

03 898 82 59
030 606 408
 nkorazija@nkbm.si
ŽALEC
Ocvirk Jasna
03 713 44 51
051 694 382
 jocvirk@nkbm.si
Pučnik Breda
03 713 4413

040 623 563

 bpucnik@nkbm.si
SLOVENJ GRADEC

Sara Duler

02 883 9182

051 692 956

 sduler@nkbm.si
SLOVENSKE KONJICE
Fideršek Zinka
03 758 0220
040 788 071
 zfidersek@nkbm.si
ROGAŠKA SLATINA
Del Fabro Mateja
03 818 4317
051 310 829
 mdelfabro@nkbm.si
Šket Bosiljka
03 818 4306
040 337 445
 bsket@nkbm.si
ŠENTJUR
Kovačič Marija
03 746 3608
051 310 178
 mkovacic@nkbm.si

Regija osrednja Slovenija

LJUBLJANA - SLOVENSKA
Kumer Andrej
01 620 30 44
031 304 831
akumer@nkbm.si
Sara Bolkovič
/

040 835 181

sbolkovic@nkbm.si
LJUBLJANA -VIČ
Mateja Steklasa
01 300 15 25
030 354 954
msteklasa@nkbm.si
LJUBLJANA - SMELT
Alič Katja
01 620 30 43
041 359 635
katja.alic@nkbm.si
Jernej Lenič
01 300 15 21
030 424 906
jelenic@nkbm.si
LJUBLJANA - CENTER
Manca Vehovec Zrnec
01 620 30 28
030 716 950
mvehovec@nkbm.si
KRANJ
Hadaš Katja
04 620 3124
031 775 201
khadas@nkbm.si
Košir Barbara
04 620 3126
031 625 907
bkosir@nkbm.si
Dragelj Deni
04 620 31 12
030 351 115
ddragelj@nkbm.si
BREŽICE
Munič Pečar Lidija
07 620 31 44
041 360 287
lmunic@nkbm.si
smart business paket za mikro podjetja 6 mesecev brezplačno

Paket Smart Business

 

Pametno poslovanje se začne s celovitim pristopom.

Izberite paket za samostojne podjetnike in mikro podjetja, s katerim bo vaše delo učinkovito, preprosto in pregledno.


VEČ O TEM