Nova KBM
 

Kontakti skrbnikov za mikro podjetja| NKBM

Kontaktne informacije skrbnikov za mikro podjetja

KONTAKTNE INFORMACIJE SKRBNIKOV


Na tem mestu najdete kontaktne informacije
naših skrbnikov za mikro podjetja.
 
 
Nova KBM
080 17 70

Nova KBM
info@nkbm.si
 
smart business paket za mikro podjetja 6 mesecev brezplačno

PAKET SMART BUSINESS

 

Pametno poslovanje se začne s celovitim pristopom.

Izberite paket za samostojne podjetnike in mikro podjetja, s katerim bo vaše delo učinkovito, preprosto in pregledno.


VEČ O TEM
 

REGIJA VZHODNA SLOVENIJA

MARIBOR - CENTRALA
Nedog Zmaga
02 229 26 31
040 902 832
znedog@nkbm.si
Klement Zorec Danijela
02 229 21 02
030 705 174
dazorec@nkbm.si
Pernat Žiga
02 229 16 12
041 361 249
zpernat@nkbm.si
Neuvirt Rok
02 229 27 06
031 325 670
rneuvirt@nkbm.si
MARIBOR- PREMIUM
Rihtarič Maja
02 229 16 28
031 354 004
mrihtaric@nkbm.si
RUŠE
Kramberger Marko
02 229 26 82
051 363 051
mkramberger@nkbm.si
LENART
Mark Repnik
02 229 15 87
030 350 198
mrepnik@nkbm.si
ORMOŽ
Cvetko Jožica
02 229 18 77
041 360 849
jcvetko@nkbm.si
SLOVENSKA BISTRICA - TITOVA
Košič Alenka
02 229 18 25
041 360 175
akosic@nkbm.si
Zec Petra
02 229 17 99
041 361 326
pzec@nkbm.si
PTUJ - NOVI TRG
Petek Suzana
02 229 19 16
031 602 017
spetek@nkbm.si
Jambrašič Andreja
02 229 19 07
030 350 218
ajambrasic@nkbm.si
MURSKA SOBOTA
Vrbnjak Monika
02 229 17 73
041 358 705
mvrbnjak@nkbm.si

REGIJA ZAHODNA SLOVENIJA

KOPER
Vrh Primc Dženi
05 331 71 94
041 359 227
dvrhprimc@nkbm.si
Špeh Rupnik Nataša
05 611 68 47
041 754 553
nrupnik@nkbm.si
AJDOVŠČINA
Andreja Ukmar
05 331 70 19
030 450 701
aukmar@nkbm.si
Kodele Žorž Marta
05 365 37 76
051 630 373
mkodelezorz@nkbm.si
SEŽANA
Gorjan Mijatović Lara
05 707 43 52
031 790 628
lagorjan@nkbm.si
NOVA GORICA - CENTRALA
Kristančič Erika
05 338 53 30
041 710 456
ekristancic@nkbm.si
Trebše Tadeja
05 331 73 80
041 361 912
tadeja.trebse@nkbm.si
Ferjančič Petra
05 331 74 42
041 378 860
pferjancic@nkbm.si
TOLMIN
Drole Melita
05 331 71 42
041 360 786 /span>
melita.drole@nkbm.si
IDRIJA
Erjavec Vesna
05 331 70 93
041 359 747
vesna.erjavec@nkbm.si

CELJSKA REGIJA

CELJE – AŠKERČEVA
Ličen Petra
03 422 1130
030 460 716
 plicen@nkbm.si
Babnik Sabina
03 746 3604
051 693 640
 sbabnik@nkbm.si
Verbnjak Polona
03 425 8171
051 674 843
 pverbnjak@nkbm.si
Kragolnik Slavica
03 422 1374
040 736 308
 skragolnik@nkbm.si
VELENJE

Neli Koražija

03 898 82 59
030 606 408
 nkorazija@nkbm.si
ŽALEC
Ocvirk Jasna
03 713 44 65
051 694 382
 jocvirk@nkbm.si
Pučnik Breda
03 713 4413

040 623 563

 bpucnik@nkbm.si
SLOVENJ GRADEC

Sara Duler

02 883 9182

051 692 956

 sduler@nkbm.si
SLOVENSKE KONJICE
Fideršek Zinka
03 758 0220
040 788 071
 zfidersek@nkbm.si
ROGAŠKA SLATINA
Del Fabro Mateja
03 818 4317
051 310 829
 mdelfabro@nkbm.si
Šket Bosiljka
03 818 4306
040 337 445
 bsket@nkbm.si
ŠENTJUR
Kovačič Marija
03 746 3608
051 310 178
 mkovacic@nkbm.si

REGIJA OSREDNJA SLOVENIJA

LJUBLJANA - SLOVENSKA
Kumer Andrej 
01 620 30 44
031 304 831
akumer@nkbm.si
Dalibor Stojanović
01 620 30 00

030 481 295

dstojanovic@nkbm.si
LJUBLJANA - CENTER
Manca Zrnec Vehovec
01 620 3028
030 716 950
mvehovec@nkbm.si
LJUBLJANA - VIČ
Manca Tjaša Špacapan
01 244 29 02
031 660 805
mspacapan@nkbm.si
LJUBLJANA-SMELT
Alič Katja
01 620 30 43
041 359 635
katja.alic@nkbm.si
Mateja Horvat
01 300 15 25
030 354 954
mhorvat@nkbm.si
KRANJ
Hadaš Katja
04 620 3124
031 775 201
khadas@nkbm.si
Košir Barbara
04 281 0718
031 625 907
bkosir@nkbm.si
Dragelj Deni
04 620 31 12
030 351 115
ddragelj@nkbm.si
BREŽICE
Munič Pečar Lidija
07 620 31 44
041 360 287
lmunic@nkbm.si