Nova KBM
 

Zahodna Slovenija | NKBM

Na tem mestu najdete kontaktne informacije skrbnikov za zahodno Slovenijo.

ZAHODNA SLOVENIJA

Na tem mestu najdete kontaktne informacije skrbnikov pravnih oseb za zahodno Slovenijo. 
 
AJDOVŠČINA - GORIŠKA
Alenka Bačar Ternik
05 331 70 13
031 307 371
alenka.bacar.ternik@nkbm.si
Ana Čibej
05 331 70 19
041 360 239
ana.cibej@nkbm.si
Katja Lahajnar
05 331 74 34
041 359 840
katja.lahajnar@nkbm.si
IDRIJA
Katja Alič
05 331 71 01
041 359 635
katja.alic@nkbm.si
Vesna Erjavec
05 331 70 93
041 359 747
vesna.erjavec@nkbm.si

 

KOPER - FERRARSKA
Marjetka List
05 331 71 95
041 359 458
mlist@nkbm.si
Dženi Vrh Primc
05 331 71 94
041 359 227
dzeni.vrh.primc@nkbm.si
Tjaša Volf
05 331 71 92
051 680 582
tvolf@nkbm.si
Tanja Vuk
05 331 71 99
051 376 503
tvuk@nkbm.si
NOVA GORICA - CENTRALA
Vasja Pajnntar
05 331 73 10
/
vasja.pajntar@nkbm.si
Matjaž Petrič
05 331 74 31
/
matjaz.petric@nkbm.si
Tadeja Trebše
05 331 73 80
041 361 912
tadeja.trebse@nkbm.si
Borut Valič
05 331 73 34
041 360 796
borut.valic@nkbm.si
Jernej Gabrijelčič
05 331 74 38
041 361 963
jernej.gabrijelcic@nkbm.si
Petra Ferjančič
05 331 74 42
041 378 860
pferjancic@nkbm.si
Tatjana Šinigoj Batagelj
05 331 74 44
051 371 614
tsinigojbatagelj@nkbm.si
Marija Budin
05 331 74 32
041 358 697
marija.budin@nkbm.si
Andrej Božič
05/331 74 39
031 327 906
andrej.bozic@nkbm.si
TOLMIN
Melanija Grahelj
05 331 71 37
041 359 780
melanija.grahelj@nkbm.si
Melita Drole
05 331 71 42
041 360 786
melita.drole@nkbm.si
Marjetka Krivec
05 331 71 41
041 359 770
marjetka.krivec@nkbm.si