Nova KBM
 

Vzhodna Slovenija | NKBM

Na tem mestu najdete kontaktne informacije skrbnikov za vzhodno Slovenijo.

VZHODNA SLOVENIJA

Na tem mestu najdete kontaktne informacije skrbnikov pravnih oseb za vzhodno Slovenijo. 
 

SKRBNIKI VZHODNA SLOVENIJA

CELJE - CANKARJEVA
Alenka Požlep
03 620 30 78
030 705 228
apozlep@nkbm.si
Aleksandra Müller
03 620 30 72
041 360 011
amuller@nkbm.si
LENART
Danica Milošič
02 229 15 95
041 359 985
dmilosic@nkbm.si
MARIBOR - ZAGREBŠKA 76 (začasna selitev skrbnikov iz segmenta malih, srednje velikih in velikh družb)
Obveščamo vas, da smo sedež Poslovanja z gospodarskimi družbami začasno preselili iz poslovne stavbe Centrala, Ulica Vita Kraigherja 4, na Zagrebško c. 76 (stavba bivše KBS Banke).
 
Poslovanje na novi lokaciji (Zagrebška c. 76) bo potekalo od 13.5. za segment velikih družb in od 20.5. za segment malih in srednje velikih družb do predvidoma 31.8.2019 po veljavnem delovnem času od 8.00 do 16.00 ure. O točnem datumu vrnitve poslovanja na stalno lokacijo, (Ulica Vita Kraigherja 4) vas bomo pravočasno obvestili.
Skrbniki iz segmenta Smart Business ostajajo v Poslovalnici Centrala.

Opravičujemo se vam za morebitne nevšečnosti in vas prosimo za razumevanje.  
Iris Šteinbauer
02 229 15 93
041 358 967
isteinbauer@nkbm.si
Žiga Pernat
02 229 16 12
041 361 249
zpernat@nkbm.si
Uroš Majninger
02 229 16 07
041 361 376
umajninger@nkbm.si
Maja Rihtarič
02 229 16 28
031 354 004
mrihtaric@nkbm.si
Rok Neuvirt
02 229 27 06
031 325 670
rneuvirt@nkbm.si
Branka Kozar
02 229 16 29
041 361 283
bkozar@nkbm.si
Romana Janžekovič
02 229 16 26
051 385 691
rjanzekovic@nkbm.si
Marko Kramberger
02 229 26 82
051 363 051
mkramberger@nkbm.si
Petra Zec
02 229 16 20
041 361 326
pzec@nkbm.si
Tomas Gider
02 229 23 74
041 327 411
tgider@nkbm.si
Simona Skok Vrtič
02 229 24 77
051 607 920
sskokvrtic@nkbm.si
Zmaga Nedog
02 229 19 06
040 902 832
znedog@nkbm.si
Mojca Bergauer Jarc
02 229 17 94
041 487 956
mbergauerjarc@nkbm.si
Milena Fornezzi
02 229 25 64
/
mfornezzi@nkbm.si
Meznarič Nataša
02 229 25 25
041 358 809
nmeznaric@nkbm.si
MURSKA SOBOTA - KOCLJEVA
Mateja Matko
02 229 17 72
051 399 109
matmatko@nkbm.si
Andreja Sečko
02 229 17 75
051 694 064
asecko@nkbm.si
Monika Vrbnjak
02 229 17 73
041 358 705
mvrbnjak@nkbm.si

 

ORMOŽ
Jožica Cvetko
02 229 18 77
041 360 849
jcvetko@nkbm.si
PTUJ - NOVI TRG
Darjan Šterbal
02 229 31 74
051 378 123
dsterbal@nkbm.si
Mojca Slavič
02 229 19 18
041 358 727
mslavic@nkbm.si
Majda Žuran
02 229 19 10
041 361 019
mzuran@nkbm.si
Lucijan Lotrič
02 229 19 11
041 361 174
llotric@nkbm.si
Mira Gašparič
02 229 19 07
041 361 068
mgasparic@nkbm.si
Suzana Petek
02 229 19 16
031 602 017
spetek@nkbm.si
SLOVENSKA BISTRICA - LJUBLJANSKA
Breznik Nataša
02 229 18 24
041 359 182
nbreznik@nkbm.si
Jerinić Sanja
02 229 24 61
030 636 533
sjerinic@nkbm.si
Alenka Košič
02 229 18 25
041 360 175
akosic@nkbm.si
Alojzija Kotnik
02 229 17 95
041 360 157
skotnik@nkbm.si
Bogdan Samastur
02 229 17 99
031 683 869
bsamastur@nkbm.si
Mitja Marguč
02 229 17 97
041 360 185
mmarguc@nkbm.si