Nova KBM
 

Poslovni center zahodna Slovenija | NKBM

Na tem mestu najdete kontaktne informacije naših komercialistov Poslovnega centra za zahodno Slovenijo.

POSLOVNI CENTER ZAHODNA SLOVENIJA

Na tem mestu najdete kontaktne informacije naših komercialistov Poslovnega centra za zahodno Slovenijo.
 

VODSTVO POSLOVNEGA CENTRA ZAHODNA SLOVENIJA

VASJA PAJNTAR


DIREKTOR POSLOVNEGA CENTRA
 
   Nova Gorica - Centrala
   05 331 72 84
   vasja.pajntar@nkbm.si
 

MATJAŽ PETRIČ


POMOČNIK DIREKTORJA
 
   Nova Gorica - Centrala
   05 331 74 31
   matjaz.petric@nkbm.si
 

KOMERCIALISTI POSLOVNEGA CENTRA ZAHODNA SLOVENIJA

AJDOVŠČINA - GORIŠKA
Alenka Bačar Ternik
05 331 70 13
031 307 371
alenka.bacar.ternik@nkbm.si
Ana Čibej
05 331 70 19
041 360 239
ana.cibej@nkbm.si
Katja Lahajnar
05 331 74 34
041 359 840
katja.lahajnar@nkbm.si
Anica Škvarč
05 331 70 22
041 360 186
anica.skvarc@nkbm.si
IDRIJA
Katja Alič
05 331 71 01
041 359 635
katja.alic@nkbm.si
Vesna Erjavec
05 331 70 93
041 359 747
vesna.erjavec@nkbm.si
Marija Bizjak Pavšič
05 331 70 94
041 359 917
marija.bizjak@nkbm.si

 

KOPER - FERRARSKA
Marjetka List
05 331 71 95
041 359 458
mlist@nkbm.si
Dženi Vrh Primc
05 331 71 94
041 359 227
dzeni.vrh.primc@nkbm.si
Tjaša Volf
05 331 71 92
051 680 582
tvolf@nkbm.si
Tanja Vuk
05 331 71 99
051 376 503
tvuk@nkbm.si
NOVA GORICA - CENTRALA
Tadeja Trebše
05 331 73 80
041 361 912
tadeja.trebse@nkbm.si
Borut Valič
05 331 73 34
041 360 796
borut.valic@nkbm.si
Jernej Gabrijelčič
05 331 74 38
041 361 963
jernej.gabrijelcic@nkbm.si
Petra Ferjančič
05 331 74 42
041 378 860
pferjancic@nkbm.si
Tatjana Šinigoj Batagelj
05 331 74 44
051 371 614
tsinigojbatagelj@nkbm.si
Marija Budin
05 331 74 32
041 358 697
marija.budin@nkbm.si
Andrej Božič
05/331 74 39
031 327 906
andrej.bozic@nkbm.si
Kristina Brajnik
05 331 72 80
/
kristina.brajnik@nkbm.si
TOLMIN
Melanija Grahelj
05 331 71 37
041 359 780
melanija.grahelj@nkbm.si
Melita Drole
05 331 71 42
041 360 786
melita.drole@nkbm.si
Marjetka Krivec
05 331 71 41
041 359 770
marjetka.krivec@nkbm.si