Nova KBM
 

Poslovni center vzhodna Slovenija | NKBM

Na tem mestu najdete kontaktne informacije naših komercialistov Poslovnega centra za vzhodno Slovenijo.

POSLOVNI CENTER VZHODNA SLOVENIJA

Na tem mestu najdete kontaktne informacije naših komercialistov Poslovnega centra za vzhodno Slovenijo.
 

VODSTVO POSLOVNEGA CENTRA VZHODNA SLOVENIJA

MIHAEL FEHER


DIREKTOR POSLOVNEGA CENTRA
 
   Maribor - Centrala
   02 229 23 00
   mfeher@nkbm.si
 

MILENA FORNEZZI


POMOČNIK DIREKTORJA
 
   Maribor - Centrala
   02 229 25 64
   mfornezzi@nkbm.si
 

KOMERCIALISTI POSLOVNEGA CENTRA VZHODNA SLOVENIJA

CELJE - CANKARJEVA
Alenka Požlep
03 620 30 78
040 821 164
apozlep@nkbm.si
Aleksandra Müller
03 620 30 72
031 360 011
amuller@nkbm.si
LENART
Danica Milošič
02 229 15 95
041 359 985
dmilosic@nkbm.si
MARIBOR - CENTRALA
Iris Šteinbauer
02 229 15 93
041 358 967
isteinbauer@nkbm.si
Žiga Pernat
02 229 16 12
041 361 246
zpernat@nkbm.si
Uroš Majninger
02 229 16 07
041 361 376
umajninger@nkbm.si
Maja Rihtarič
02 229 16 28
031 354 004
mrihtaric@nkbm.si
Ivan Ferk
02 229 25 91
041 359 059
iferk@nkbm.si
Branka Kozar
02 229 16 29
041 361 283
bkozar@nkbm.si
Marjana Berglez
02 229 26 31
041 361 328
mberglez@nkbm.si
Marina Kodila
02 229 16 04
041 660 592
mkodila@nkbm.si
Katja Fras
02 229 24 39 
/
kfras@nkbm.si
Romana Janžekovič
02 229 16 26
051 385 691
rjanzekovic@nkbm.si
Žiga Medved
02 229 23 03
041 361 346
zmedved@nkbm.si
Petra Zec
02 229 16 20
041 361 326
pzec@nkbm.si
Tomas Gider
02 229 23 74
041 327 411
tgider@nkbm.si
Irena Kerčmar
02 229 27 06
031 370 733
ikercmar@nkbm.si
Simona Skok Vrtič
02 229 24 77
051 607 920
sskokvrtic@nkbm.si
Marjan Širovnik
02 229 21 84
041 358 740
msirovnik@nkbm.si
Mojca Bergauer Jarc
02 229 17 94
041 487 956
mbergauerjarc@nkbm.si
MURSKA SOBOTA - KOCLJEVA
Mateja Matko
02 229 17 72
051 399 109
matmatko@nkbm.si
Andreja Sečko
02 229 17 75
051 694 064
asecko@nkbm.si
Monika Vrbnjak
02 229 17 73
041 358 705
mvrbnjak@nkbm.si

 

ORMOŽ
Jožica Cvetko
02 229 18 77
041 360 849
jcvetko@nkbm.si
PTUJ - NOVI TRG
Darjan Šterbal
02 229 31 74
051 378 123
dsterbal@nkbm.si
Mojca Slavič
02 229 19 18
041 358 727
mslavic@nkbm.si
Majda Žuran
02 229 19 10
041 361 019
mzuran@nkbm.si
Lucijan Lotrič
02 229 19 11
041 361 174
llotric@nkbm.si
Mira Gašparič
02 229 19 07
041 361 068
mgasparic@nkbm.si
Zmaga Nedog
02 229 19 06
040 902 832
znedog@nkbm.si
Suzana Petek
02 229 19 16
031 602 017
spetek@nkbm.si
RAVNE
Renata Cigale
02 229 17 63
041 359 536
rcigale@nkbm.si

 

SLOVENSKA BISTRICA - LJUBLJANSKA
Amadej Škornik
02 229 17 94
031 681 976 
askornik@nkbm.si
Alenka Košič
02 229 18 25
041 360 175
akosic@nkbm.si
Alojzija Kotnik
02 229 17 95
041 360 157
skotnik@nkbm.si
Bogdan Samastur
02 229 17 99
031 683 869
bsamastur@nkbm.si
Mitja Marguč
02 229 17 97
041 360 157
mmarguc@nkbm.si

 

ŠOŠTANJ - LOLE RIBARJA
Marko Meža
03 620 30 86
041 659 023
mmeza@nkbm.si
Irena Pečečnik
03 620 30 94
031 770 739
ipececnik@nkbm.si