Nova KBM
 

Osrednja Slovenija | NKBM

Na tem mestu najdete kontaktne informacije skrbnikov za osrednjo Slovenijo.

OSREDNJA SLOVENIJA

Na tem mestu najdete kontaktne informacije skrbnikov pravnih oseb za osrednjo Slovenijo. 
 

SPLOŠNE INFORMACIJE ZA PRAVNE OSEBE

 

   Ljubljana - Tržaška
   01 479 13 28
   info@nkbm.si
 

SKRBNIKI OSREDNJA SLOVENIJA

BREŽICE
Lidija Munič Pečar
07 620 31 44
 
lmunic@nkbm.si
KRANJ - NAZORJEVA
Helena Uzar
04 620 31 09
 
HUzar@nkbm.si
Vanja Čukić
04 620 31 10
 
vcukic@nkbm.si
Ignac Rupar
04 280 70 15
 
irupar@nkbm.si

 

LJUBLJANA - TRŽAŠKA
Simon Olup
01 620 30 54
 
solup@nkbm.si
Irena Cirnski
01 620 30 53
 
icirnski@nkbm.si
Andrej Kumer
01 620 30 44
 
akumer@nkbm.si
Franc Novak
01 620 30 53
 
fnovak@nkbm.si
Sonja Petek
01 620 30 55
 
sopetek@nkbm.si
Breda Marjetka Klopčič
01 620 30 04
 
bklopcic@nkbm.si
Zdenka Bizjak
01 620 30 49
 
zbizjak@nkbm.si
Tanja Gornjak
01 620 30 47
 
tgornjak@nkbm.si
Mojca Čebular Križan
01 620 30 07
 
mcebularkrizan@nkbm.si
Darja Kragelj
01 620 30 27
 
darja.kragelj@nkbm.si
NOVO MESTO - ROZMANOVA
Matjaž Božič
07 620 31 64
 
mabozic@nkbm.si
Lilijana Lukšič Medved
07 620 31 68
 
lluksicmedved@nkbm.si
Milena Cesar
07 620 31 62
 
mcesar@nkbm.si