Nova KBM
 

Osrednja Slovenija | NKBM

Na tem mestu najdete kontaktne informacije skrbnikov za osrednjo Slovenijo.

OSREDNJA SLOVENIJA

Na tem mestu najdete kontaktne informacije skrbnikov pravnih oseb za osrednjo Slovenijo. 
 

SKRBNIKI OSREDNJA SLOVENIJA

LJUBLJANA - TRŽAŠKA
Mojca Čebular Križan
01 620 30 07
 
mcebularkrizan@nkbm.si
Andrej Kumer
01 620 30 44
031 304 831
akumer@nkbm.si
Katja Alič
05 331 71 01
041 359 635
katja.alic@nkbm.si
Franc Novak
01 620 30 53
 
fnovak@nkbm.si
Sonja Petek
01 620 30 55
 
sopetek@nkbm.si
Breda Marjetka Klopčič
01 620 30 04
 
bklopcic@nkbm.si
Luka Žerjav
01 620 30 59
 
lzerjav@nkbm.si
Tanja Gornjak
01 620 30 47
 
tgornjak@nkbm.si
 
BREŽICE
Lidija Munič Pečar
07 620 31 44
041 360 287
lmunic@nkbm.si
KRANJ - NAZORJEVA
Vanja Čukić
04 620 31 10
041 360 281
vcukic@nkbm.si
Helena Uzar
 
 
HUzar@nkbm.si
 

 

NOVO MESTO - ROZMANOVA
Milena Cesar
07 620 31 62
 
mcesar@nkbm.si